Search and Filter

Work Type

Locations

Categories

Career Opportunities

HR Assistant

Work type: Full time
Location: Hungary
Categories: Administration, Client Payroll
Office Location: Hungary

TMF Group-ról

A TMF Magyarország Kft. a holland TMF Group részeként hazai és külföldi válallatok számára nyújt segítséget a helyi, nemzetközi illetve csoport szintű előírásoknak történő megfelelés terén - szoros együttműködésben az ügyfél szaktanácsadóival. Világszerte több mint 120 irodánk működik 80 országban, elhivatott kollégáink száma pedig meghaladja a 7000 főt.

Magyarországon ügyfeleink igényei szerint elsősorban könyvelési, bérszámfejtési valamint társasági jogi és képviseleti szolgáltatásokat nyújtunk, globális szinten egyik vezető pozíciót betöltve a szektorban.

Milyen feladataid lesznek?

  • HR és munkaügyi adminisztrációs feladatok biztosítása a Munkáltató ügyfelének telephelyén vagy a Munkáltató irodájában;
  • Kapcsolattartás az ügyfél munkavállalóival és a HR Osztályával; (többek között be és kiléptetési folyamat támogatása, szerződésmódosításban segítségnyújtás, cafeteria adminisztráció);
  • A bérelszámolást alátámasztó dokumentumok teljes körű begyűjtése, lefűzése, a hozzájuk kapcsolódó analitikák elkészítése (pl. jelenléti ívek, nyilatkozatok, bérletek, költségtérítések begyűjtése) kapcsolattartás az ügyfelek munkavállalóival, kérdéseikre válaszadás;
  • Munkáltatói igazolások, keresetigazolások kiállítása;
  • Adatszolgáltatások, jelentések elkészítése;
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal;
  • Együttműködés a közvetlen vezetővel (Bérszámfejtési Csoportvezető), a 10-12 fős csapat tagjaival és a társcsoportokkal.

Milyen képességekkel és készségekkel kell rendelkezned?

  • Hasonló munkakörben szerzett, minimum 2 éves tapasztalattal;
  • Magabiztos angol nyelvtudással szóban és írásban;
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismerettel;
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képességgel;
  • Továbbá önállóság;
  • Proaktivitás;
  • Flexibilitás valamint;
  • Precíz munkavégzés jellemez.

Miért szeretünk itt dolgozni?

Mert fókuszban a magas szolgáltatási minőség és a munkatársaink állnak, ezáltal

folyamatos szakmai fejlődést, továbbképzéseket biztosítunk,

számos tréning, kurzus, webinárium áll a rendelkezésünkre különböző területeken,

többféle iparág megismerésének lehetőségével;

nagy tapasztalattal rendelkeznek munkatársaink, akik szívesen megosztják szakmai tudásukat,

fiatal, lendületes és segítőkész csapatban

tudjuk, és érezzük is, hogy fontosak vagyunk, mint munkatársak,

mentorok segítik az újonnan érkező kollégákat a cég kultúrájának megismerésében,

világos, és átlátható karrierút áll előttünk,

rendszeresen veszünk részt csapatépítő rendezvényeken,

továbbá jól felszerelt, modern irodai környezetben dolgozunk.

Hogyan tudsz jelentkezni?

Jelentkezésed véglegesítéséhez csak kattints a “Jelentkezem” gombra, s küldd el frissített önéletrajzodat a weboldunkon keresztül! Ne hagyd ki ezt a szuper lehetőséget, építsd karriered multinacionális vállalati környezetben, ahol Te vagy a középpontban! Kérdés esetén keress minket a jobhungary@tmf-group.com címen!

Advertised: Central Europe Daylight Time
Applications close: Central Europe Daylight Time

Back to search results Apply now Refer a friend

| More