Search and Filter

Work Type

Locations

Categories

Career Opportunities

Senior Könyvelő

Work type: Full time
Location: Hungary
Categories: Client Accounting
Office Location: Hungary

Szeretnél egy stabil munkahelyet, ahol hosszú távon dolgozhatsz? Olyan pozíciót keresel, ahol egyaránt hasznosíthatod szakmai ismereteid és akár angol nyelvtudásod? Szakmailag támogató és összetartó csapatban érzed jól magad? Akkor jó helyen jársz! Jelentkezz a TMF Magyarország Kft.

pozíciójára és építsd karriered az iparág egyik globális meghatározó szolgáltatójánál akár teljes munkaidőben vagy részmunkaidőben is!

A TMF Group-ról

A TMF Magyarország Kft. a holland TMF Group részeként hazai és külföldi válallatok számára nyújt segítséget a helyi, nemzetközi illetve csoport szintű előírásoknak történő megfelelés terén - szoros együttműködésben az ügyfél szaktanácsadóival. Világszerte több mint 120 irodánk működik 85 országban, elhivatott kollégáink száma pedig meghaladja a 7000 főt.

Magyarországon ügyfeleink igényei szerint elsősorban könyvelési, bérszámfejtési valamint társasági jogi és képviseleti szolgáltatásokat nyújtunk, globális szinten egyik vezető pozíciót betöltve a szektorban.

A pozíció célja:

A Senior Könyvelő felelős a leosztott ügyfelek részére nyújtott magas minőségű szolgáltatás nyújtására. A törvényi előírásoknak teljes megfelelőséggel dolgozik. A szakmai munkát pontosan felügyeli, a határidőket betartja, szakmai segítséget nyújt a csapat tagjainak, amennyiben szükséges. Irányítja csapatát, támogatja a csapattagok szakmai előmenetelét, visszajelzést ad.

A Senior Könyvelő közepes összetettségű ügyfelekkel és több, a csapatába osztott emberrel foglalkozik.

A Senior Könyvelő feladatai:

  • Biztosítja a minőséget és folyamatosan felügyeli csapata ügyfeleit, a magyar törvényi előírásoknak megfelelően.
  • Biztosítja a könyvelés, az éves és évközi jelentések helyességét és időbeni elkészülését, és összehangolását az ügyfél jelentéstételi elvárásaival és a határidőkkel.
  • Koordinálja, ütemezi, felügyeli a csapattagok munkaütemezését, szakmai iránymutatást nyújt részükre, eközben szorgalmasan kezeli saját ügyfeleit.
  • Aktív szerepet vállal az új munkavállalók beintegrálási folyamatában, csak úgy, mint a képzésükben.
  • Koordinálja az auditokat/ellenőrzéseket, fenntartja és ápolja a jó kapcsolatot a megfelelő hatóságokkal.
  • Részt vesz a csapatához osztott ügyfelek beintegrálásba

Milyen képességekkel kell rendelkezned?

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség pénzügyi/számviteli szakon
  • Mérlegképes könyvelő vagy hasonló szintű képesítés
  • Minimum 3 éves könyvelői tapasztalat és adózási jogszabályok ismerete
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Képes kommunikálni és együttműködni az ügyfelekkel és a kollégákkal
  • Szolgáltató szemlélet
  • Számítógépes ismeretek
  • Képes egy időben több feladat elvégzésére
  • Precizitás és alaposság
  • Kreatív és vállalkozói szemléletmód előny

Miért szeretünk itt dolgozni? Mert fókuszban a magas szolgáltatási minőség és a munkatársaink állnak, ezáltal

  • folyamatos szakmai fejlődést, továbbképzéseket biztosítunk,
  • többféle iparág megismerésének lehetőségével,
  • nemzetközi háttérrel, ahol nyitott a külföldi karrierépítés lehetősége;
  • munkatársaink nagy tapasztalattal rendelkeznek, akik szívesen megosztják szakmai tudásukat,
  • lendületes és segítőkész csapatban
  • mentorok segítik az újonnan érkező kollégákat a cég kultúrájának megismerésében,
  • ingyenes angol nyelvoktatásokon vehetünk részt,
  • jól felszerelt, könnyen megközelíthető, modern irodai környezetben dolgozunk a panorámás Duna Towerben.
  • Cégünknél a home office lehetősége biztosított

#LI-NR1

Advertised: Central Europe Daylight Time
Applications close: Central Europe Daylight Time

Back to search results Apply now Refer a friend

| More