Search and Filter

Work Type

Locations

Categories

Career Opportunities

Social Security Specialist

Work type: Full time
Location: Budapest, Hungary
Categories: Client Payroll
Office Location: Hungary

A TMF Group-ról

A TMF Magyarország Kft. a holland TMF Group részeként hazai és külföldi válallatok számára nyújt segítséget a helyi, nemzetközi illetve csoport szintű előírásoknak történő megfelelés terén - szoros együttműködésben az ügyfél szaktanácsadóival. Világszerte több mint 120 irodánk működik 80 országban, elhivatott kollégáink száma pedig meghaladja a 7000 főt.

Magyarországon ügyfeleink igényei szerint elsősorban könyvelési, bérszámfejtési valamint társasági jogi és képviseleti szolgáltatásokat nyújtunk, globális szinten meghatározó pozíciót betöltve a szektorban.

Milyen képességekkel kell rendelkezned a pozíció betöltéséhez?

  • TB ügyintézői végzettség;
  • TB szabályok naprakész ismerete;
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat;
  • Excel ismeret;
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség;
  • Önállóság és precíz munkavégzés;

Milyen képességeid számítanak előnynek?

  • NEXON rendszerek ismerete
  • Angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása (ellátások elszámolása, adminisztrálása, kapcsolattartás hatósággal, adatszolgáltatások készítése);
  • Jogszabályi változások nyomon követése, a változások alkalmazása;
  • Kapcsolattartás az ügyféllel, ügyfél munkavállalóival.

Mit nyújt a TMF a munkavállalói számára?

  • Tanulási lehetőségeket: lehetőséged lesz nagy tapasztalattal rendelkező kollégáktól tanulni, valamint különféle ügyfelek igényei alapján dolgozni. Továbbá a cég kiemelkedő továbbképzési programot biztosít minden alkalmazotta számára.
  • Értékközpontú munkakörnyezetet: kellemes munkakörnyezet vár rád, amely a tiszteleten és az integritáson alapul, melyet mind a kollégáidtól, mind a vezetői csoporttól megkapsz majd.
  • Csapatmunk: a csapatmunka fontos számunkra. Olyan munkakörnyezetet biztosítunk, ahol tanulunk a hibáinkból és közösen dolgozunk a vállalati folyamatok folyamatos fejlesztésén.
  • Modern irodai környezet: Jól felszerelt, könnyen megközelíthető, modern irodai környezetben dolgozunk a panorámás Duna Towerben.
  • Biztos hátteret: A jelen helyzetben is kiváló szolgáltatásokat nyújtunk ügyfeleinknek világszerte, Home Office lehetőséget biztositva munkatársainknak.

#LI-GS1

Advertised: Central Europe Daylight Time
Applications close: Central Europe Standard Time

Back to search results Apply now Refer a friend

| More