Search and Filter

Work Type

Locations

Categories

Career Opportunities

Senior Accountant

Work type: Full time
Location: Budapest, Hungary - Budapest
Categories: Client Accounting
Office Location: Hungary

A számok világában szeretnéd meglépni a következő szintet karriered építésében? Szeretnél egy jókedvű szakmai csapat tagja lenni? Mindemellett, szívesen dolgoznál izgalmas és felelősségteljes projekteken, amelyek megfelelő szakmai kihívást és prominens ügyfelekkel való együttműködést biztosítanának a számodra, többféle iparág megismerésének lehetőségével? Akkor jó helyen jársz! Jelentkezz a TMF Group

Senior könyvelő

pozíciójára és építsd karriered az iparág egyik globális piacvezető szolgáltatójánál teljes munkaidőben, akár Home office-ból is!

A TMF Group-ról

A TMF Group hazai és külföldi válallatok számára nyújt segítséget a helyi, nemzetközi illetve csoport szintű előírásoknak történő megfelelés terén - szoros együttműködésben az ügyfél szaktanácsadóival. Világszerte több mint 120 irodánk működik 85 országban, elhivatott kollégáink száma pedig meghaladja a 9.000 főt.

Csapatunkhoz csatlakozva te is részese lehetsz a #OneTMF családnak, amely lehetővé teszi, hogy a világ különböző részein élő kollégákkal együtt tanulj, fejlődj és építsd karriered, stabil és hosszútávú lehetőséget biztosítva a számodra.

Milyen feladatok várnak?

Ezen a pozíción, a te feladatod biztosítani ügyfeleink számára a hatékony és magas színvonalú szolgáltatást, a törvényi előírásoknak megfelelően, az alábbi feladatokat ellátva:

  • Cégek teljes körű könyvelése;
  • Havi/negyedéves/éves riportok elkészítése;
  • Adóbevallások, beszámolók és jelentések készítésében való közreműködés;
  • Az ügyfelek könyvvizsgálati tevékenységének támogatása;
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és adóhatóságokkal;
  • Havi és év végi zárásban való részvétel, ellenőrzési folyamat támogatása.

Milyen képességekkel kell rendelkezned?

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség pénzügyi/számviteli szakon;
  • Minimum 3 év könyvelés és adózás területén szerzett tapasztalat;
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban. A szóbeli tudás előnyt jelent;
  • Számítógépes ismeretek (Excel: képletek és hivatkozások alkalmazása előnyt jelent);
  • Precizitás és alaposság.

Mit nyújt a TMF a számodra:

  • Tanulási lehetőségek: lehetőséged lesz nagy tapasztalattal rendelkező kollégáktól tanulni, valamint különféle ügyfelek igényei alapján dolgozni. Továbbá a cég kiemelkedő továbbképzési programot biztosít minden alkalmazotta számára.
  • Értékközpontú munkakörnyezet: kellemes munkakörnyezet vár rád, amely a tiszteleten és az integritáson alapul, melyet mind a kollégáidtól, mind a vezetői csoporttól megkapsz majd.
  • Csapatmunka: Olyan munkakörnyezetet biztosítunk, ahol tanulunk a hibáinkból és közösen dolgozunk a vállalati folyamatok folyamatos fejlesztésén.
  • Modern irodai környezet: Jól felszerelt, könnyen megközelíthető, modern irodai környezetben dolgozunk a panorámás Duna Towerben.
  • Távmunka/home office lehetőség (Covid után is)
  • Rugalmas munkaidő
  • Ingyenes angol nyelvoktatás
  • Cafetéria

Make an impact

Our global presence in more than 80 countries allows you to impact how global and diverse clients do business as well as give back to the global communities we operate in

Be part of One TMF

At TMF Group, it’s our people who make us who we are. Our company thrives on entrepreneurial spirit and is full of proactive people who combine enthusiasm with responsibility and accountability.

A world of opportunity

Regardless of where you are in your career, TMF Group opens a world of opportunity where you will be part of our team and is supported in your global career journey.

Advertised: Central Europe Daylight Time
Applications close: Central Europe Daylight Time

Back to search results Apply now Refer a friend

| More