Search and Filter

Work Type

Locations

Categories

Career Opportunities

Specjalista ds IT Support

Work type: Full time
Location: Poland - Warsaw, Poland
Categories: Information Technology
Office Location: Poland - Warsaw

O TMF:

TMF Group jest globalnym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowości i podatków, kadr i płac, a także zarządzania sekretariatem korporacyjnym.
W 125 biurach zlokalizowanych w 83 krajach zatrudniamy blisko 9 000 wykwalifikowanych specjalistów. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat, pomagając naszym klientom z biur w Warszawie i Katowicach, gdzie pracuje już ponad 700 osób

Aktualnie aktywnie poszukujemy do naszego lokalnego zespołu w Warszawie:

Specjalisty ds. IT

Zakres obowiązków:

  • Codzienna obsługa zgłoszeń powiązanych z obszarem IT,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z bieżącą pracą, użytkowaniem sprzętu i oprogramowania przez pracowników TMF
  • Wspieranie pracowników pracujących w biura i zdalnie,
  • Przygotowanie stacji roboczych do pracy zgodnie ze standardami obowiązującymi w TMF,
  • Wsparcie lokalnego działu IT w budżetowaniu, planowaniu wydatków i zakupów potrzebnych do utrzymania płynności pracy biur w Warszawie i Katowicach,
  • Regularna praca nad optymalizacją działania IT,
  • Administracja procesem wprowadzania niezbędnych zmian infrastrukturalnych w ramach obszaru IT,
  • Inwentaryzacja oraz ewidencjonowanie sprzętu i oprogramowania,
  • Współpraca z partnerami TMF w celu rozwiązywania incydentów,
  • Raportowanie i bieżący kontakt z biznesem,

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale IT (doświadczenie w firmie o zasięgu globalnym jest dodatkowym atutem),
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Silne umiejętności ustalania priorytetów i planowania
  • Dogłębna znajomość różnych elementów sprzętowych tworzących sieć (serwery, przełączniki, okablowanie i routery itd.)
  • Dobra znajomość - i doświadczenie w zakresie: Active Directory, Citrix, obsługi i konfiguracji komputerów stacjonarnych i laptopów ( na co dzień współpracujemy z marką Dell), konfiguracja i obsługa drukarek sieciowych / urządzeń wielofunkcyjnych, obsługa i konfiguracja systemów operacyjnych Windows dla komputerów i serwerów, Microsoft Office Suite (MS Office 365), Visio, SharePoint
  • Zdolność do komunikowania się na poziomie nietechnicznym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1/B2
  • Mile widziana znajomość norm i standardów dotyczących bezpieczeństwa informacji (ISO 27001)

Oferujemy:

  • Dogodną lokalizację biura w centrum miasta
  • Elastyczny czas pracy oraz okazjonalną pracę zdalną
  • Stabilne zatrudnienie
  • Międzynarodowe i dynamiczne środowisko pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karnetów na zajęcia sportowe i kulturalne i
  • Bezpłatne kursy językowe
  • Pracę wśród wyjątkowych ludzi w pozytywnej atmosferze
  • Imprezy firmowe
  • Prezenty świąteczne i okolicznościowe
  • Wczasy pod gruszą
  • Możliwość udziału w projektach charytatywnych razem w TMF Group

Zmieniaj Świat

Nasza globalna obecność w ponad 80 krajach pozwala wpływać na sposób, w jaki globalni i lokalni klienci prowadzą działalność, a także pomagać społecznościom, w których się udzielamy.

Bądź częścią ONE TMF

W TMF Group to nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy tym, kim jesteśmy. Nasza firma rozwija się w duchu przedsiębiorczości i jest pełna proaktywnych ludzi, którzy łączą entuzjazm z odpowiedzialnością.

Wachlarz możliwości

Niezależnie od tego, gdzie jesteś w swojej karierze, TMF Group daje Ci wachlarz możliwości, dzięki którym staniesz się częścią naszego zespołu i otrzymasz wsparcie w globalnej podróży zawodowej.

Advertised: Central European Standard Time
Applications close: Central European Standard Time

Back to search results Apply now Refer a friend

| More