Banner Image

Careers at TMF Group

Wherever you’re based and whatever your role at TMF Group, one thing’s for certain: you’ll be part of a truly diverse, global business and benefit from the many advantages that brings.

Already Applied?

Update your details, view your application
and progress >> Login

Job search

Refine search

Work Type

Locations

Categories

Asystentka/Asystent w dziale księgowości

Work type: Full time
Location: Katowice, Poland, Warsaw, Poland, Poland
Categories: Client Accounting
Office Location: Poland - Warsaw

We never ask for payment as part of our selection process, and we always contact candidates via our corporate accounts and platforms. If you are approached for payment, this is likely to be fraudulent. Please check to see whether the role you are interested in is posted here, on our website.

O TMF Group

TMF Group to globalna firma outsourcingowa posiadająca 125 biur w ponad 86 krajach, zatrudniająca ponad 10 000 pracowników. W środowisku nieustannie postępującej globalizacji świadczymy profesjonalne usługi wspierając naszych klientów w prowadzeniu działalności lokalnej lub globalnej. Niezależnie od tego, czy klienci wchodzą na nowe rynki czy rozwijają działalność w danym kraju, zapewniamy im możliwość skoncentrowania się na ich podstawowej działalności, odejmując im stres związany z odpowiedzialnością za kwestie księgowe, prawne czy kadrowo-płacowe.

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy Asystentki / Asystenta do naszego zespołu księgowego w Warszawie lub Katowicach, do wykonywania pod nadzorem szeregu prostszych czynności księgowych.

Jeśli pasjonujesz się liczbami i chciałbyś/chciałabyś pracować międzynarodowej firmie w dynamicznym środowisku, gdzie liczy się Twoja opinia i Twój rozwój, zaaplikuj i zostań cześcią naszej społeczności!

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacją, klasyfikacją i wprowadzaniem dokumentów do systemu księgowego, m.in. faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, rozliczeń pracowniczych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Wsparcie w raportowaniu na potrzeby statutowe i grupowe
  • Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych, GUS, NBP
  • Wspieranie zespołu w kompleksowej obsłudze klientów krajowych i zagranicznych

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (mile widziane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie, ekonometria)
  • Mile widziane kilkumiesięczne doświadczenie w pracy w obszarze księgowości
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

Co możemy Ci zaoferować?

  • Model pracy hybrydowej po okresie próbnym
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Darmowe lekcje Business English - online
  • Dostęp do internetowej platformy do nauki języków obcych - GoFluent
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do biletów na zajęcia sportowe
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Karta przedpłacona (lunch card) doładowywana każdego miesiąca
  • Dostęp do platformy Helping Hand
  • Rzetelne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych.

*Pamiętaj, że nasze ogłoszenie jest bazą talentów. Na bieżąco sprawdzamy aplikacje i przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami. Po rozmowie, kandydaci zostaną umieszczeni na liście rezerwowej i będą rekrutowani w miarę pojawiania się nowych pozycji wewnątrz TMF. Skontaktujemy się tylko z kandydatami, którzy zostaną wybrani do kolejnego etapu procesu selekcji.

#LI-Hybrid

Chcesz dowiedzieć się więcej o karierze w TMF Group? Obejrzyj film poniżej:

Advertised: Central European Standard Time
Applications close: Central European Daylight Time

Back to search results Apply now Refer a friend