Search and Filter

Work Type

Locations

Categories

Career Opportunities

HR & Payroll Assistant - Subotica

Work type: Full time
Location: Serbia - Subotica
Categories: Client Payroll
Office Location: SRB - Subotica

A TMF Group-ról

A TMF Group hazai valamint külföldi válallatok számára nyújt segítséget a helyi és nemzetközi előírásoknak történő megfelelés terén - szoros együttműködésben az ügyfél szaktanácsadóival. Világszerte több mint 125 irodánk működik 85 országban, elhivatott kollégáink száma pedig meghaladja a 9.000 főt.

A TMF Group az egyetlen olyan világszerte működő vállalat, amely kombinálva nyújt bizalmi, vállalati titkársági, számviteli, adó, valamint HR és bérszámfejtési szolgáltatásokat különféle jogrendszer alatt működő vállalkozások számára - ezáltal egyedülálló tapasztalatot nyújtva alkalmazottainak, amely nélkülözhetetlen a sikeres karrier kialakításában.

Hozzánk csatlakozva te is részese leszel a #OneTMF családnak, ami lehetővé teszi, hogy a világ különböző részein élő kollégákkal együtt tanulj, fejlődj és építsd a karriered.

Milyen feladatok várnak?

• Bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatok ellátása nemzetközi ügyfélkör részére;

• Szakmai csoport támogatása;

• Riportok, statisztikák elkészítése;

• Kapcsolattartás ügyfelekkel, hatóságokkal;

• Egyéb, vezető által kért feladatok végrehajtása.

Milyen képességekkel kell rendelkezned?

• Egyetemi végzettség pénzügy, számvitel vagy közgazdaságtan területén (előnyben részesített, de nem nélkülözhetetlen; bármely egyetem hallgatóit figyelembe vesszük);

• Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat előnynek számít;

• Kiváló magyar és angol nyelvtudás - írásban és szóban;

• Kiváló kommunikációs készség;

• Számítógépes ismeretek

• Kiváló időgazdálkodási és szervezési készség;

• Kiváló prioritás-meghatározási készség

Mit nyújt a TMF a számodra:

• Tanulási lehetőségek: lehetőséged lesz nagy tapasztalattal rendelkező kollégáktól tanulni, valamint különféle ügyfelek igényei alapján dolgozni. Továbbá a cég kiemelkedő továbbképzési programot biztosít minden alkalmazotta számára.

• Értékközpontú munkakörnyezet: kellemes munkakörnyezet vár rád, amely a tiszteleten és az integritáson alapul, melyet mind a kollégáidtól, mind a vezetői csoporttól megkapsz majd.

• Csapatmunka: a csapatmunka fontos számunkra. Olyan munkakörnyezetet biztosítunk, ahol tanulunk a hibáinkból és közösen dolgozunk a vállalati folyamatok folyamatos fejlesztésén.

• Ambíció: egy növekvő vállalat vagyunk, ahol folyamatosan keressük a lehetőséget, és örömmel fogadunk minden ötletet.

Make an impact

Our global presence in more than 80 countries allows you to impact how global and diverse clients do business as well as give back to the global communities we operate in

Be part of One TMF

At TMF Group, it’s our people who make us who we are. Our company thrives on entrepreneurial spirit and is full of proactive people who combine enthusiasm with responsibility and accountability.

A world of opportunity

Regardless of where you are in your career, TMF Group opens a world of opportunity where you will be part of our team and is supported in your global career journey.

#LI-ZN1

Advertised: Central Europe Standard Time
Applications close: Central Europe Standard Time

Back to search results Apply now Refer a friend

| More